Amasra Masalsı Güzellikler Diyarı!

 Ana Sayfa   |   Chat Sohbet   |   Haberler   |   Şehir Haritaları   |   Fotoğraf Galerisi  Makaleler   |   Videolar

   ANA MENU

 Amasra
 Amasra Pansiyonları
 Amasra Otelleri
 Amasra Restaurant - Amasra Restaurantları
 Amasra Cafe ve Disco
 Amasra Yat Turları

Amasra Internet Sitesine Hoş Geldiniz.

 
 
  Bartın - 17.10.2018 - Çarşamba, Planlı Elektrik Kesintileri
17

Bilgi: Bartın / Amasra bölgesinde 09:30 ile 12:30 saatleri arasında Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım bakım-onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirilmiş ve çalışma bittiğinden kesinti sona ermiştir.

KESİNTİDEN ETKİLENEN BÖLGELER
Kum Mahallesi Dizinler Sokağı

17

Bilgi: Bartın / Kurucaşile bölgesinde 09:30 ile 12:30 saatleri arasında Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım onarım ve bakım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirilmiş ve çalışma bittiğinden kesinti sona ermiştir.

KESİNTİDEN ETKİLENEN BÖLGELER
Alapinar Mahallesi

17

Kesintiyi kapsayan il/ilçe: Bartın / Merkez

Kesinti zamanı: 09:00 ile 17:00 saatleri arasında.

Kesinti nedeni: Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirilecektir.

Kesintiden etkilenen bölgeler: Orduyeri Belde/köy: Merkez Mahallesi, 195. Belde/köy: Merkez Sokağı, 197. Belde/köy: Merkez Sokağı, Fatih Sultan Mehmet Belde/köy: Merkez Sokağı, 194. Belde/köy: Merkez Sokağı, 196. Belde/köy: Merkez Sokağı, Ilica Belde/köy: Merkez Sokağı, 179. Belde/köy: Kayadibikavlak Sokağı, Kavlak Belde/köy: Yildiz Mahallesi

KESİNTİDEN ETKİLENEN BÖLGELER
Orduyeri Belde/köy: Merkez Mahallesi 195. Belde/köy: Merkez Sokağı 197. Belde/köy: Merkez Sokağı Fatih Sultan Mehmet Belde/köy: Merkez Sokağı 194. Belde/köy: Merkez Sokağı 196. Belde/köy: Merkez Sokağı Ilica Belde/köy: Merkez Sokağı 179. Belde/köy: Kayadibikavlak Sokağı Kavlak Belde/köy: Yildiz Mahallesi

  Bartın - 18.10.2018 - Perşembe, Planlı Elektrik Kesintileri
18

Kesintiyi kapsayan il/ilçe: Bartın / Merkez

Kesinti zamanı: 10:00 ile 18:00 saatleri arasında.

Kesinti nedeni: Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım bakım-onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirilecektir.

Kesintiden etkilenen bölgeler: Asma Mahallesi, Güntepe Belde/köy: Merkez Sokağı, Bağlik Mahallesi, Güntepe Kümesi Belde/köy: Merkez Sokağı, İnağzi Mahallesi, Göktepe Belde/köy: Merkez Sokağı, Şehit Er Benan Şentürk Belde/köy: Merkez Sokağı, Karaelmas Mahallesi, Güney Belde/köy: Merkez Sokağı, Terakki Mahallesi, Kazimiye Belde/köy: Çatalağzi Sokağı, Merkez Belde/köy: Türkali Mahallesi, Merkez Belde/köy: Kozcağiz Mahallesi, Kavlaklik Mahallesi, Orhan Altan Sokağı


18

Kesintiyi kapsayan il/ilçe: Bartın / Ulus

Kesinti zamanı: 10:00 ile 18:00 saatleri arasında.

Kesinti nedeni: Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım tamirat ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirilecektir.

Kesintiden etkilenen bölgeler: Yeni Mah, Hüseyin Demirel Sokağı


  Bartın - 19.10.2018 - Cuma, Planlı Elektrik Kesintileri
19

Kesintiyi kapsayan il/ilçe: Bartın / Merkez

Kesinti zamanı: 12:30 ile 18:00 saatleri arasında.

Kesinti nedeni: Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirilecektir.

Kesintiden etkilenen bölgeler: Orta Mah, Hacibalik Sokağı


19

Kesintiyi kapsayan il/ilçe: Bartın / Merkez

Kesinti zamanı: 10:00 ile 10:00 saatleri arasında.

Kesinti nedeni: Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı onarım-tamirat ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirilecektir.

Kesintiden etkilenen bölgeler: Orduyeri Mah, Fatih Sultan Mehmet Sokağı


  Elektrik kesintileri için son güncelleme zamanı: 17.10.2018 16:58:31 - Çarşamba
 
  Bu arıza, bakım ve onarım sebebiyle planlı olarak verilen elektrik kesintileri EnerjiSA internet sitesinden temin edilmektedir. EnerjiSA planlı olarak verdiği elektrik kesim bildirimlerinde değişiklik yapmak hakkını saklı tutar. Değişiklik nedeniyle oluşacak olumsuzluklardan sitemiz Amasram.Net sorumlu tutulamaz.  
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
                                         


Bu site
©Ajfe İnternet Hizmetleri Tarafından Yapılmıstır Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.
2006-2018 Ajfe İnternet Hizmetleri